Villamosmérnök

Munkaidőre vonatkozó információk: Teljes munkaidőben
Szerződés típusa: Határozatlan
Jelentkezési határidő: 2019. 12. 01.
A brit központú Tesco Írországtól Thaiföldig 10 országban van jelen. A Tesco 1995 óta működik Magyarországon. Székhelye és a központi iroda Budaörsön található. Magyarországon több mint 200 áruházat üzemeltet, amellyel az ország legnagyobb kiskereskedelmi láncát építette ki. Budaörsi központi irodánkban több mint 800 munkatársunk dolgozik.

Mitől nem mindennapi ez az álláslehetőség?

Budaörsi központi irodában a Fenntartási osztályon a mérnök specialisták és az áruházi fenntartási kollégák együtt dolgoznak az áruházak műszaki állapotának megőrzéséért. Az osztály a fenntartási feladatokon kívül az ingatlanok energiafogyasztásával is foglalkozik. Évről évre olyan energiatakarékos beruházások kerülnek megvalósításra, amelynek nagyban hozzájárulnak a magyarországi Tesco szén-dioxid lábnyomának csökkentésében.

Munkaköri feladatok

  • Üzleteinket tápláló villamos hálózat felől érkező események elemzése (áramszünet, túlfeszültség, feszültségingadozás)
  • Épületek érintésvédelmi és villámvédelmi rendszereinek kézben tartása, felülvizsgálatok ellenőrzése partnereinkkel együttműködve
  • Nagy értékű/teljesítményű villamos berendezések beszerzésének támogatása, fő villamos specifikációk megfogalmazása
  • Energetikai irányelvek betartásának segítése.
  • Világítási rendszerek vezérlésének és üzemének felügyelete, a téves működések kijavítása
  • Világítási időprogramban bekövetkező változások nyomon követése / megvalósítása a együttműködve a társosztályokkal.
  • Az energiaelosztási rendszereket, méréseket érintő energiahatékonyságot és/vagy energiaköltség csökkentést célzó a javaslatok megfogalmazása, megvalósítása a Főenergetikussal szorosan együttműködve.
  • Villamos mérésekre vonatkozó koncepció kidolgozása, a meglévő adatok kezelése, összegyűjtése
  • Eseti áruházlátogatások a stabil biztonságos villamos energiaellátását biztosító rendszerek áttekintése, a kockázatok felmérése és összefoglaló küldése Fenntartási vezetők részére.
  • Részvétel jelentősebb (nemzetközi) projektek előkészítésében
  • Áruházak átépítéséhez szükséges villamos energetikai támogatása nyújtása. (Gépek, eszközök telepítése, bontása során felmerülő villamosipari szakvélemény megfogalmazása)
  • Energiatervezéshez kapcsolódó információk összeállítása a Főenergetikus részére.
  • Szoros együttműködés a Tűzvédelmi specialistával annak érdekében, hogy a felmerült hatósági vizsgálatok során feltárt villamos rendszerekkel kapcsolatos hiányosságok megoldásra kerüljenek.
  • Társosztályok projektjei kapcsán felmerülő elektromos munkák menedzselése,

Miért fogja szeretni ezt a munkát?

  • Támogatjuk a rugalmasságot a munkavégzés helyszínére vonatkozóan
  • Lehetőség van az előrelépésre és a fejlődésre
  • 10% vásárlói kedvezmény minden Tesco vásárlásból
  • Választási lehetőség különböző Cafeteria elemekből

Mit várunk Öntől?

  • Villamosmérnök végzettség,
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • MS Office-t, magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség
  • Problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány
Szeretne naprakész lenni állásajánlatainkból?