Tréner

Munkaidőre vonatkozó információk: Teljes munkaidőben
Szerződés típusa: Határozatlan
Jelentkezési határidő: 2020. 10. 01.

Munkaköri feladatok

  • Felméri a fejlesztéshez kapcsolódó igényeket, dolgozói és vezetői szinten egyaránt
  • Fejlesztési projekteket alakít ki és visz végig a sikeres megvalósításig
  • Folyamatosan konzultál a vezetőkkel és fejlesztési igényeiket figyelembe véve alakít ki programokat
  • A CE disztribúciós Trénercsapat tagjaként részt vesz a tréninganyagok kidolgozásában, fordításában, frissítésében, az új fejlesztési folyamatok létrehozásában
  • Biztosítja, hogy a tréningek résztvevői időben értesüljenek a tréning részleteiről (pl.: időpont, helyszín, tréning célja, menete, stb.)
  • A tőle telhető legnagyobb odafigyeléssel megtartja a tréningeket a disztribúciós vezetőknek, majd adminisztrálja a megvalósulást
  • A tréningeket követően az elmélet gyakorlati beépülését nyomon követi
  • Aktívan részt vesz a fejlesztési folyamatokhoz kapcsolódó feladatokban (pl.: éves képzési terv összeállítás, kommunikáció, csapatmegbeszélések)
  • Folyamatos kapcsolatban van a vezetőkkel, odafigyel a fejlesztési folyamatokra
  • Értékeli az általa tartott tréningeket, a trénerekkel közösen nyomon követi a tréningek hatékonyságát és gyakorlatiasságát

Miért fogja szeretni ezt a munkát?

  • Munkatársaink visszajelzései alapján:
  • Jó csapatszellem, elkötelezett, kitartó és lelkesítő munkatársakkal dolgozhatsz együtt
  • Nemzetközi csapat, a lengyel, cseh és szlovák kollégáinkkal szorosan együtt dolgozunk
  • Betanítás, képzések és tréningek, vagyis folyamatosan tanulhatsz, fejlesztheted magad
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség, a központi irodai pozíciók legtöbbjénél támogatjuk, hogy akár otthonról is dolgozhass heti 1-2 alkalommal
  • Dolgozói autóbuszok az Allee-tól és a Kelenföld állomásról, amellyel 10-15 perc alatt kijuthatsz Budaörsi központunkba
  • Kollégáink előnyként értékelték még a könnyű parkolási lehetőséget, az étkező helyiséget és kávézót a cégen belül, valamint, hogy gyakoriak a céges rendezvények

Mit várunk Öntől?

  • Felsőfokú végzettség
  • Tréningtartási tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Motiváló, meggyőző személyiség
  • Előadói / tréneri készség, kiváló kommunikációs képesség
  • Meggyőzőerő és önérvényesítő képesség, határozott személyiség
  • Gyakorlatias, problémamegoldó gondolkodás
  • Kreativitás
  • Rugalmasság, mobilitás
  • Számítógépes ismeretek
Szeretne naprakész lenni állásajánlatainkból?