Szárazáru árufeltöltő
Munkaidőre vonatkozó információk
  • Teljes munkaidőben
Munkavégzés helye 8800 Nagykanizsa, Boszorkány u. 2.
Szerződés típusa Határozatlan
Jelentkezési határidő 2018. 08. 01.

Szárazáru kategóriába az alábbi egységek tartoznak: Nem hűtött élelmiszerek, Állateledel, Vegyi áruk

Főbb tudnivalók
Szakterület megnevezése: Kiskereskedelmi működés támogatás Főbb feladatok: • A naponta beérkező szárazáru termékek kihelyezése az eladótérbe, a megfelelő árral
• Munkakörnyezete tisztán tartása
• Termékek szavatossági idejének ellenőrzése
• Hulladék szelektív gyűjtése, tárolása
• Raktári rend fenntartása
• Selejtes, sérült termékek megfelelő kezelése
• Segítségnyújtás az áruház többi területének
Szükséges végzettség: általános iskola
Amit kérünk: • Általános iskolai végzettség
• Egészségügyi alkalmasság
• Több műszakos munkarend vállalása
• Vevőközpontú szemlélet
• Lelkes és elkötelezett hozzáállás
• Készség a csapatmunkára, együttműködésre
Előnyt jelent: • Szakirányú kereskedelmi végzettség
• Kereskedelmi munkatapasztalat
• Targoncavezetői engedély
Amit nyújtunk: • Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
• Biztos, kiszámítható havi jövedelem, választható juttatási csomagok
• Törvényes, pontos elszámolások, megbízható munkaügyi folyamatok
• Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
• Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően
Bér és juttatások
Kollégáink munkabére az alábbi tényezőkből tevődik össze: alapbér + pótlékok + juttatások
Kezdőbér , az első 6 hónapban: Bruttó 190.000 Ft/hó
Beálló bér – automatikus béremelés a 7. hónaptól, ezzel értékeljük elköteleződésed: Bruttó 197.000 Ft/hó
Pótlékok: A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.
Juttatások:

- próbaidő lejárta után:

Nettó 12.000 Ft értékű választható csomag. (pl.: étkezési utalvány, SZÉP kártya, egészségpénztár, lakáshitel cafetéria, stb.)
- 6 hónap után: 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).
Mennyi lehet a fizetésem a 6. hónap után? Nézzünk egy példát*:
Beálló alapbér (bruttó Ft/hó): 197.000 Ft
+3 óra túlóra (bruttó): 5.216 Ft
+32 óra műszakpótlék (bruttó): 10.868 Ft

Összesen (Bruttó Ft/hó)

213.084 Ft + nettó 12.000 Ft Cafetéria
*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet. Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésnek mértékétől függ.