Szállítási adminisztrátor (Transport Administration) - Herceghalom

Munkaidőre vonatkozó információk: Teljes munkaidőben
Szerződés típusa: Határozatlan
Jelentkezési határidő: 2020. 06. 15.

Munkaköri feladatok

  • Szállítási dokumentumok kezelése, kitöltése, kiadása és elfogadása.
  • A dokumentáció ellenőrzése és a feldolgozott szállítási dokumentumok archiválása.
  • Az erőforrások elosztása a szállítási rendszerben, az adatok manuális megerősítése az indulási naplóban, a helyes utazási adminisztráció érdekében.
  • Az illesztőprogramok lekérdezése és a tényleges adatok felvezetése a Microlise rendszerbe.
  • Jelentések készítése.

Miért fogja szeretni ezt a munkát?

  • Dinamikus és érdekes munka,
  • Tréningek és dolgozói fejlesztési programok széleskörű választéka.
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség, a kihívást jelentő feladatok révén.
  • Nagyszerű csapat, szoros együttműködés a társosztályokkal.
  • Dolgozói autóbuszok gondoskodnak a munkába járásról, Budapestről és vidékről is.
  • 10% dolgozói kedvezmény minden Tescós vásárlás során a próbaidő lejárta után.
  • Egyéb juttatások (Jubileumi jutalom, Babacsomag, iskolakezdési támogatás, Ingyenes gyermektábor, Mikuláscsomag, Karácsonyi utalvány, Csapatépítők, Sportnap).

Mit várunk Öntől?

  • Középiskolai végzettség- Érettségi
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Alapfokú szállítmányozási ismeretek
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeretek
  • Microsoft Office magabiztos használata (Excel, Word, Outlook, Power Point)
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • Precíz munkavégzés
Szeretne naprakész lenni állásajánlatainkból?