Szállítási adatelemző - Gyál

Munkaidőre vonatkozó információk: Teljes munkaidőben
Szerződés típusa: Határozatlan
Jelentkezési határidő: 2020. 06. 15.

Munkaköri feladatok

  • Adatok és információk gyűjtése különböző forrásokból, valamit a szállítási minták és trendek értelmezése.
  • Bizalmas adatok és információk kezelésének biztosítása az iránymutatások szerint.
  • Elemzések elvégzése és a legfontosabb adatok és tendenciák összefoglalása.
  • Prezentációk, jelentések és elemzések kidolgozása.
  • A vezetőséggel, üzleti csoporttal való együttműködés.
  • Szállítási projektekben való részvétel.
  • A projektek pénzügyi hatásának kiszámítása, vizsgálata és az üzleti döntéshozatali folyamat támogatása.
  • Pénzügyi jelentések készítése, szállítási KPI-ok és költségek nyomon követése.

Miért fogja szeretni ezt a munkát?

  • Dinamikus és érdekes munka,
  • Tréningek és dolgozói fejlesztési programok széleskörű választéka.
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség, a kihívást jelentő feladatok révén.
  • Nagyszerű csapat, szoros együttműködés a társosztályokkal.
  • Dolgozói autóbuszok gondoskodnak a munkába járásról, Budapestről és vidékről is.
  • 10% dolgozói kedvezmény minden Tescós vásárlás során a próbaidő lejárta után.
  • Egyéb juttatások (Jubileumi jutalom, Babacsomag, iskolakezdési támogatás, Ingyenes gyermektábor, Mikuláscsomag, Karácsonyi utalvány, Csapatépítők, Sportnap).

Mit várunk Öntől?

  • Adatelemzőként vagy üzleti adatkezelőként szerzett tapasztalat.
  • Erős analitikus képességek.
  • Jelentős mennyiségű információ gyűjtési szervezési és elemzési készség.
  • Precíz munkavégzés
  • Fejlett MS Excel, Access és PowerPoint tudás (VBA ismerete előny)
  • Magas szintű írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Képesség az átfogó riportok készítésére és az eredmények bemutatására.
Szeretne naprakész lenni állásajánlatainkból?