Pénztáros

Munkaidőre vonatkozó információk: Éjszakai munkavégzés
  • Teljes munkaidőben
  • Munkavégzés helye: TESCO Extra Fogarasi út, Budapest, XIV. kerület, Pillangó u. 15.
    Szerződés típusa: Határozatlan
    Jelentkezési határidő: 2019. 12. 20.

    Munkaköri feladatok

    • Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat. Megismeri és hatékonyan végzi a feladatköréhez kapcsolódó áruházi munkafolyamatokat (kódhibás termékek kezelése, fölözési folyamatok, árváltozások és készlethiány kezelése). Felelősségteljesen kezeli a fizetőeszközöket és az áruház készleteit, emellett biztosítja a vásárlók elsőosztályú kiszolgálását. Feltölti a kasszát és a kasszaállványokat fogyóeszközökkel, szakszerűen működteti a pénztárgépet. Ismeri az akciókat és az akciós termékeket, szakszerűen tájékoztatja a vásárlókat. Munkája során segíti az új munkatársak beilleszkedését, gyakorlati tapasztalatit megosztja. Rendezett és tiszta munkakörnyezetet tart fenn. Gondoskodik a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.

    Miért fogja szeretni ezt a munkát?

    • Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
    • Biztos, kiszámítható havi jövedelem, választható juttatási csomagok
    • Törvényes, pontos elszámolások, megbízható munkaügyi folyamatok
    • Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
    • Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően

    Mit várunk Öntől?

    • általános iskolai bizonyítvány, egészségügyi alkalmasság, a 3 műszakos munkarend vállalása, vevőközpontú szemlélet, készség a csapatmunkára, lelkes és elkötelezett hozzáállás. nyílt, kiegyensúlyozott személyiség,

    Bér és juttatások

    Kollégáink munkabére az alábbi három tényezőkből tevődik össze: alapbér + pótlékok + juttatások
    Alapbér: Bruttó 204.500 Ft/hó
    Pótlékok: A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.
    Juttatások:
    • próbaidő lejárta után: bruttó 16.000 Ft értékű választható csomag. (pl.: étkezési utalvány, SZÉP kártya, egészségpénztár, lakáshitel cafetéria, stb.)
    • 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).
    Szeretne naprakész lenni állásajánlatainkból?