Online műszakvezető

Munkaidőre vonatkozó információk: Részmunkaidőben
Munkavégzés helye: TESCO Kecskemét Hipermarket, Kecskemét, Talfája 1.
Szerződés típusa: Határozatlan
Jelentkezési határidő: 2019. 09. 20.

Munkaköri feladatok

  • Munkája során teljes felelősséggel tartozik az irányítása alatt lévő műszakért, priorizálja a feladatokat és megszervezi azok ellátását.
  • Odafigyel a folyamatos feladatkiosztásokra mind az áruösszekészítők, mind pedig a sofőrök számára, hogy a kiszállítások időben megtörténjenek.
  • Koordinálja a csapattagok munkáját és biztosítja, hogy nagy hatékonysággal végezzék az adott műszakban kiadott feladatokat, hatékonyan beosztva a munkaközi szüneteket is.
  • Támogatja a felettesét az üzleti döntések megvalósításában, és biztosítja a csapat jól informáltságát
  • Támogatja a csapat toborzási folyamatait
  • Vezetője távollétében megismeri a szükséges információkat, és azokról tájékoztatja munkatársait
  • Feladata a területén munkát végzők képességeinek fejlesztése
  • A vállalat által elvárt folyamatoknak és eljárásmódoknak megfelelően az elvégzendő feladatokat gyakorlatban is megmutatja.
  • Megbeszéléseket hív össze, amin tájékoztatja a kollégákat a munkájukkal kapcsolatos aktuális információkról
  • Támogatja csapatát visszajelzésekkel és tréningekkel, hogy a lehető legjobb színvonalon teljesítsenek
  • Felelős az új kollégák betanításáért, harmadik féltől érkező munkavállalókat érintő folyamatokért, és a rutinok betartatásáért.
  • Biztosítja, hogy minden tevékenység a törvényi és hatósági elvárásnak megfelelően történjen a területén
  • Együttműködik az áruházi kereskedelmi és készletgazdálkodási csapatokkal a kiváló elérhetőség és a forgalom növelése érdekében.
  • Megoldja a területen felmerült ad hoc problémákat
  • Munkáját a tőle elvárható szakértelemmel és gondossággal, saját osztályára vonatkozó rutinok, folyamatok, elvárások szerint végzi
  • Betartja a vonatkozó törvényi előírásokat és a Tesco-Global Zrt. belső szabályait.

Mit várunk Öntől?

  • A területhez tartozó folyamatok és rutinok ismerete
  • Számítógépes ismeretek (MS World, MS Excel)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Vezetői tapasztalat
  • Vevőközpontú szemlélet
Szeretne naprakész lenni állásajánlatainkból?