Minőségellenőr-Gyál

Munkaidőre vonatkozó információk: Teljes munkaidőben
Szerződés típusa: Határozatlan
Jelentkezési határidő: 2019. 12. 20.

Munkaköri feladatok

  • végzése) Stabil termékismerettel a frissáru minőségének ellenőrzése a belső elvárásaink szerint (szakmai előképzettség nem feltétel)
  • Önálló döntéshozatal az ellenőrzött termékek minőségének megítélésében
  • Az ellenőrzések folyamatos és pontos dokumentálása
  • A termékekkel kapcsolatos minőségi/szezonális változások érvényesítése az átvétel során
  • Az áruátvétellel kapcsolatos kiegészítő feladatok elvégzése (pl.: tárolási tesztek
  • kapcsolattartás a tárosztályainkkal, segíteni őket a döntés-előkészítési/döntési folyamataikban
  • átvételre visszavezethető áruházi minőségi termékprobléma kivizsgálása, egyeztetése, és megfelelő megoldás kidolgozása

Mit várunk Öntől?

  • Megbízhatóság, precizitás
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • 3 műszakos munkarendben történő munkavégzés
  • Jó fizikai állóképesség
  • Számítástechnikai ismeret (excel, word felhasználói szint)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Bér és juttatások

Kollégáink munkabére az alábbi tényezőkből tevődik össze: alapbér + pótlékok + juttatások
Kezdőbér, az első 6 hónapban: Bruttó 253.200 Ft/hó
Beálló bér - automatikus béremelés a 7. hónaptól, ezzel értékeljük elköteleződésed: Bruttó 270.000 Ft/hó
Pótlékok: A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.
Juttatások:
  • 3 hónap után: 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).

MENNYI LEHET A FIZETÉSEM A 6. HÓNAP UTÁN? Nézzünk egy példát*:

Beálló alapbér (bruttó Ft/hó): 270.000 Ft
Összesen (Bruttó Ft/hó): 324.595 Ft
*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésnek mértékétől függ.
Szeretne naprakész lenni állásajánlatainkból?