Középeurópai készletgazdálkodás asszisztens

Munkaidőre vonatkozó információk: Teljes munkaidőben
Szerződés típusa: Határozatlan
Jelentkezési határidő: 2019. 11. 30.

Munkaköri feladatok

  • - Termék és megrendelés adatbázis vezetése/kezelése - Beszállítókkal való együttműködés, tervezés, megrendelések és napi ügyek során - Rendelési tervek készítése, kezelése, naprakészen tartása - Vezető támogatása kimutatások, riportok készítésével

Miért fogja szeretni ezt a munkát?

  • Munkatársaink visszajelzései alapján: - Jó csapatszellem, elkötelezett, kitartó és lelkesítő munkatársakkal dolgozhatsz együtt - Nemzetközi csapat, a lengyel, cseh és szlovák kollégáinkkal szorosan együtt dolgozunk - Betanítás, képzések és tréningek, vagyis folyamatosan tanulhatsz, fejlesztheted magad - Rugalmas munkavégzési lehetőség, a központi irodai pozíciók legtöbbjénél támogatjuk, hogy akár otthonról is dolgozhass heti 1-2 alkalommal - Dolgozói autóbuszok az Allee-tól és a Kelenföld állomásról, amellyel 10-15 perc alatt kijuthatsz Budaörsi központunkba - Kollégáink előnyként értékelték még a könnyű parkolási lehetőséget, az étkező helyiséget és kávézót a cégen belül, valamint, hogy gyakoriak a céges rendezvények

Mit várunk Öntől?

  • - Stabil angol nyelvtudás - Haladó excel - 1-2 év releváns tapasztalat - Erős analitikus készségek - Ügyfélközpontúság - Jó szervező és tárgyaló készség
Szeretne naprakész lenni állásajánlatainkból?