Key account manager

Munkaidőre vonatkozó információk: Teljes munkaidőben
Szerződés típusa: Határozott
Jelentkezési határidő: 2019. 10. 30.
A brit központú Tesco Írországtól Thaiföldig 10 országban van jelen. A Tesco 1995 óta működik Magyarországon. Székhelye és a központi iroda Budaörsön található. Magyarországon több mint 200 boltot üzemeltet, amellyel az ország legnagyobb kiskereskedelmi láncát építette ki. Budaörsi központi irodánkban több mint 800 munkatársunk dolgozik, 2015 júniusától One Europe néven a lengyel, cseh és szlovák kollégáinkkal szoros együttműködésben dolgozunk azért, hogy vásárlóink számára a legjobbat nyújthassuk.

Mitől nem mindennapi ez az álláslehetőség?

Az utalványok értékesítésének mesterét keressük. A pozícióban lehetőséged lesz megismerni a Tesco Központi Irodai csapatát, hiszen a marketingtől a pénzügyi osztályig kell napi kapcsolatban lenned kollégáiddal. A Tesco magyarországi boltjaiba is régi jó ismerősként térhetsz be majd , hiszen te támogatod őket az utalványok értékesítésével kapcsolatban. Tesco utalványokat már ismerheted véradó eseményekről, közvélemény kutatásokból. A csatornák tovább építéséből most te is kiveheted viszont a részed, a munkakörhöz nemcsak a jelenlegi partnerekkel való jó kapcsolat ápolása tartozik, hanem partnereink körét bővíteni is szeretnénk általad. Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél részt venni a kapcsolatépítésben és örömmel látogatnád áruházainkat is.

Munkaköri feladatok

  • Napi szintű kapcsolattartás az áruházakkal és a beszállítóinkkal Rendelések összesítése, utalványok megrendelése, el-, valamint újraosztása az áruházak között Piaci trendek megfigyelése, ezek alapján akciótervek kidolgozása A marketing stratégia megvalósítása Értékesítési riportok készítése és elemzése Szoros együttműködés a társosztályokkal

Miért fogja szeretni ezt a munkát?

  • Munkatársaink visszajelzései alapján: - Jó csapatszellem, elkötelezett, kitartó és lelkesítő munkatársakkal dolgozhatsz együtt - Nemzetközi csapat, a lengyel, cseh és szlovák kollégáinkkal szorosan együtt dolgozunk - Betanítás, képzések és tréningek, vagyis folyamatosan tanulhatsz, fejlesztheted magad - Rugalmas munkavégzési lehetőség, a központi irodai pozíciók legtöbbjénél támogatjuk, hogy akár otthonról is dolgozhass heti 1-2 alkalommal - Dolgozói autóbuszok az Allee-tól és a Kelenföld állomásról, amellyel 10-15 perc alatt kijuthatsz Budaörsi központunkba - Kollégáink előnyként értékelték még a könnyű parkolási lehetőséget, az étkező helyiséget és kávézót a cégen belül, valamint, hogy gyakoriak a céges rendezvények

Mit várunk Öntől?

  • Nagyon jó szervező és priorizáló készség Kiváló kommunikációs készség Társalgási szintű angol nyelvtudás Minimum 2 év FMCG szektorban szerzett tapasztalat Kiskereskedelmi tapasztalat Marketingeszközök ismerete a kiskereskedelmi szektorban Előny a vevőszolgálati tapasztalat Jogosítvány (a pozícióhoz céges autót biztosítunk) Felsőfokú végzettség
Szeretne naprakész lenni állásajánlatainkból?