Kármegelőzési- és Biztonsági Szakértő

Munkaidőre vonatkozó információk: Teljes munkaidőben
Munkavégzés helye: 9400 Sopron, Ipar körút 30.
Szerződés típusa: Határozatlan
Jelentkezési határidő: 2019. 07. 28.

Mit várunk Öntől?

  • Középiskolai érettségi
  • Kiskereskedelmi szektorban, a vagyonvédelmi területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Microsoft Office alkalmazások (Excel, Word, Outlook) erős, felhasználói szintű ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Elemzés, megoldási javaslatok keresése, döntéshozatal
  • Csapatmunka
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség
  • Jó koncentráció stresszhelyzetben
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Fejlesztő, coach szemlélet
  • Erős vezetői készségek

Miért fogja szeretni ezt a munkát?

  • Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
  • Biztos, kiszámítható havi jövedelem, választható juttatási csomagok
  • Törvényes, pontos elszámolások, megbízható munkaügyi folyamatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
  • Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően

Munkaköri feladatok

  • A kármegelőzési- és biztonsági terület szakértője:
  • Az áruházi csapatban támogatja a társterületek vezetőinek munkáját
  • Együttműködik a különböző osztályokon dolgozó kollégákkal a szükséges kármegelőzési és biztonsági intézkedések megtétele érdekében
  • Folyamatosan vizsgálja a potenciális biztonsági és veszteségekkel kapcsolatos kockázatokat
  • Intézkedéseket javasol és hajt végre a feltárt kockázatok enyhítése érdekében
  • Nyomon követi az alkalmazott intézkedések hatékonyságát, arról visszajelzést ad az áruházi vezetésnek
  • Kapcsolatot tart a helyi rendőrséggel, a jogsértések során feljelentést tesz, közreműködik a bizonyítékok szolgáltatásában
Szeretne naprakész lenni állásajánlatainkból?