Főkönyvi könyvelő

Munkaidőre vonatkozó információk: Teljes munkaidőben
Szerződés típusa: Határozatlan
Jelentkezési határidő: 2020. 01. 01.

Munkaköri feladatok

  • Főkönyvi könyvelések (bankok, vegyes könyvelések)
  • Havi/éves zárási feladatok
  • Havi mérlegszámla-egyeztetések és elemzések készítése
  • Cégcsoporton belüli tranzakciók egyeztetése, számlázás előkészítése, kapcsolattartás
  • Statisztikák, kimutatások összeállítása
  • Társosztályok támogatása elemzésekkel

Miért fogja szeretni ezt a munkát?

  • Munkatársaink visszajelzései alapján:
  • Jó csapatszellem, elkötelezett, kitartó és lelkesítő munkatársakkal dolgozhatsz együtt
  • Nemzetközi csapat, a lengyel, cseh és szlovák kollégáinkkal szorosan együtt dolgozunk
  • Betanítás, képzések és tréningek, vagyis folyamatosan tanulhatsz, fejlesztheted magad
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség, a központi irodai pozíciók legtöbbjénél támogatjuk, hogy akár otthonról is dolgozhass heti 1-2 alkalommal
  • Dolgozói autóbuszok az Allee-tól és a Kelenföld állomásról, amellyel 10-15 perc alatt kijuthatsz Budaörsi központunkba
  • Kollégáink előnyként értékelték még a könnyű parkolási lehetőséget, az étkező helyiséget és kávézót a cégen belül, valamint, hogy gyakoriak a céges rendezvények

Mit várunk Öntől?

  • Számviteli képesítés (képesített könyvelő)
  • Excel-program legalább középszintű ismerete
  • Logikus gondolkodás, gyors felfogóképesség, precizitás
  • Rugalmas és nyitott személyiség
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Középfokú angolnyelv-tudás, főleg írásban
  • Legalább 2 év, főkönyvi könyvelési területen szerzett tapasztalat
Szeretne naprakész lenni állásajánlatainkból?