Feltöltési vezető

Munkaidőre vonatkozó információk: Teljes munkaidőben
Munkavégzés helye: TESCO Tata Hipermarket, Tata, Ring utca 1.
Szerződés típusa: Határozatlan
Jelentkezési határidő: 2019. 10. 31.

Munkaköri feladatok

  • Adott terület csapatának vezetése, koordinálása
  • Munkatársak fejlesztése
  • Feltöltés irányítása a területen
  • Beosztástervezés
  • Áruházi ügyeletesi feladatok ellátása
  • Együttműködés az áruház többi osztályával

Miért fogja szeretni ezt a munkát?

  • Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
  • Biztos, kiszámítható havi jövedelem, választható juttatási csomagok
  • Törvényes, pontos elszámolások, megbízható munkaügyi folyamatok
  • Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
  • Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően
  • Jó teljesítés esetén fejlődési lehetőség, karrierlehetőség

Mit várunk Öntől?

  • Legalább középfokú iskolai végzettség, érettségi
  • Legalább 1 éves vezetői tapasztalat szolgáltatói területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (elsősorban a MS Office alkalmazások ismerete)
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Proaktivitás
  • Vezetői készségek
  • Stressztűrő képesség és terhelhetőség
Szeretne naprakész lenni állásajánlatainkból?