Beszerző (Tartós Élelmiszer)

Munkaidőre vonatkozó információk: Teljes munkaidőben
Szerződés típusa: Határozatlan
Jelentkezési határidő: 2020. 07. 31.
• Támogatjuk a RUGALMASSÁGOT, mert úgy gondoljuk, hogy az eredmények számítanak, nem az irodában töltött órák mennyisége; a munka és a magánélet egyensúlya megvalósítható; értékelni fogod azt a szabadságot, hogy eldöntheted, hol és mikor dolgozol; a csapatszellem is építhető távolról ; a home office és a rugalmasság az egyik legfontosabb juttatásunk. • A KARRIERÉPÍTÉS nem csupán egy klisé , számos lehetőség van az előrelépésre és a fejlődésre • NAGYSZERŰ CSAPAT vagyunk, és itt nem ragaszkodunk a formalitásokhoz • 10% kedvezményt kapsz minden Tesco vásárlásból • Különböző Cafeteria elemekből választhatsz

Mitől nem mindennapi ez az álláslehetőség?

Mi vagyunk az egyik legfejlődőbb csapat a Központi irodában. Napjaink nagy részét beszállítói tárgyalások és vásárlói igényeknek legmegfelelőbb akciók tervezése teszi ki. Termékeinket beszerzésénél azt tartjuk szem előtt, hogy a piaci trendeket ismerve a vásárlóink igényeit maximálisan kielégítsük. Nemcsak az áruk beszerzéséért, hanem az áruházi kihelyezésért, trade plan-ért, és a pénzügyi mutatókért is felelünk.

Munkaköri feladatok

  • End to end beszerzési folyamatokat irányítasz a kategória beszállítóival.
  • Legfontosabb feladatod egy adott kategória beszerzési stratégiájának kidolgozása
  • Napi egyeztetésekkel fenntartod és erősíted a kapcsolatot a beszállítókkal- rajtad áll, hogy a legjobb árakat és minőséget tárgyald le velük
  • Új beszerzési lehetőséget kutatsz fel
  • Figyelemmel kíséred az aktuális trendeket és a versenytársakat
  • Együttműködsz más csapatok kollégáival a promóciók, a termékek kihelyezésének stb. megalkotásában
  • Kereskedelmi elemzések és értékelések alapján készíted el az értékesítési támogató terveket
  • Munkádat azzal a céllal végzed, hogy elérd a kitűzött pénzügyi célokat
  • A beszállítókkal való egyeztetés mellett rendszeresen kommunikálsz a társosztályok kollégáival

Miért fogja szeretni ezt a munkát?

  • Munkatársaink visszajelzései alapján:
  • Jó csapatszellem, elkötelezett, kitartó és lelkesítő munkatársakkal dolgozhatsz együtt
  • Nemzetközi csapat, a lengyel, cseh és szlovák kollégáinkkal szorosan együtt dolgozunk
  • Betanítás, képzések és tréningek, vagyis folyamatosan tanulhatsz, fejlesztheted magad
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség, a központi irodai pozíciók legtöbbjénél támogatjuk, hogy akár otthonról is dolgozhass heti 1-2 alkalommal
  • Dolgozói autóbuszok az Allee-tól és a Kelenföld állomásról, amellyel 10-15 perc alatt kijuthatsz Budaörsi központunkba
  • Kollégáink előnyként értékelték még a könnyű parkolási lehetőséget, az étkező helyiséget és kávézót a cégen belül, valamint, hogy gyakoriak a céges rendezvények

Mit várunk Öntől?

  • A stratégiai gondolkodás nem ismeretlen számodra, és nagyszerű elemzői képességed van
  • Beszerzői tapasztalat előnyt jelent
  • Angolul magabiztosan kommunikálsz
  • A munkádat megkönnyíti, ha az MS Office-t, főleg az Excel-t magabiztosan használod
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességedre szükséged lesz
  • Fő hajtóerőd, hogy a vásárlóink a legjobb ajánlatokat kapják tőlünk
  • Alapvető ismeretekkel rendelkezel az üzleti működéséről, és olyan csapatjátékos vagy, aki nem esik kétségbe attól, ha a dolgok néha nem tervezetten történnek
Szeretne naprakész lenni állásajánlatainkból?