Beszállítói menedzser

Munkaidőre vonatkozó információk: Teljes munkaidőben
Szerződés típusa: Határozott
Jelentkezési határidő: 2019. 12. 01.
A brit központú Tesco Írországtól Thaiföldig 10 országban van jelen. A Tesco 1995 óta működik Magyarországon. Székhelye és a központi iroda Budaörsön található. Magyarországon több mint 200 áruházat üzemeltet, amellyel az ország legnagyobb kiskereskedelmi láncát építette ki. Budaörsi központi irodánkban több mint 800 munkatársunk dolgozik.

Mitől nem mindennapi ez az álláslehetőség?

A budaörsi központi irodában a Fenntartási osztályon a mérnök specialisták és az áruházi fenntartási kollégák együtt dolgoznak az áruházak műszaki állapotának megőrzéséért. A Fenntartási osztály elsődleges feladata az áruházak számára nyújtott elsőosztályú műszaki szolgáltatás, mely kizárólag a folyamatban részt vevő szerződött partnerekkel szorosan együttműködve hajtható végre.

Munkaköri feladatok

  • Kapcsolattartás a kivitelezőkkel, Tesco észrevételek kezelése, továbbítása, letárgyalása a partnerekkel.
  • Új vállalkozói tenderekhez adatok begyűjtése specialistáktól és régiós fenntartási kollégáktól, együttműködés az eszközbeszerzéssel a tenderek lebonyolítása során.
  • Szerződések előkészítése.
  • Teljesítmény értékelő megbeszélések lefolytatása a cégekkel, riportok készítése.
  • Fenntartással összefüggésben szolgáltatást nyújtó cégek létszámának folyamatos optimalizálása.
  • Új folyamatok bevezetése, előkészítése, kommunikáció lefolytatása, oktatás
  • Új partnerek oktatása a megrendelésekkel kapcsolatban használt szoftverek használatára.

Miért fogja szeretni ezt a munkát?

  • Támogatjuk a rugalmasságot a munkavégzés helyszínére vonatkozóan
  • Lehetőség van az előrelépésre és a fejlődésre
  • 10% vásárlói kedvezmény minden Tesco vásárlásból
  • Választási lehetőség különböző Cafeteria elemekből

Mit várunk Öntől?

  • Műszaki végzettség (építőmérnöki, építészmérnöki, gépész- vagy villamosmérnök)
  • 2 év szakmai tapasztalat
  • MS Office-t, magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség
  • Problémamegoldó képesség, rugalmasság
Szeretne naprakész lenni állásajánlatainkból?