Pék táblás
Munkavégzés helye 6000 Kecskemét, Talfája 1.
Szerződés típusa Határozatlan
Napi munkaidő Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő 2017. 04. 01.
Főbb tudnivalók
Szakterület megnevezése: Kiskereskedelmi működés támogatás Főbb feladatok: Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és mennyiségű pékáru legyen elérhető.
Részt vesz a munkafolyamatokban a gyártástól kezdve az értékesítésig, beleértve az árufeltöltést és az anyagmozgatást.
Rendezett és tiszta munkakörnyezetet tart fenn.
Betartja a vonatkozó törvényi előírásokat és az üzemi belső szabályokat.
Szükséges végzettség: Szakmunkásképző, vagy szakirányú végzettség, képesítés
Amit kérünk: pék, sütőipari vagy ezzel egyenértékű szakirányú végzettség, képesítés,
erkölcsi bizonyítvány,
egészségügyi alkalmasság,
a 3 műszakos munkarend vállalása,
vevőközpontú szemlélet,
lelkes és elkötelezett hozzáállás,
készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre.
Előnyt jelent: multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat,
pékáru-termelésben szerzett legalább 6 hónapos tapasztalat,
termék- és alapanyag-ismeret,
a HACCP élelmiszer-biztonsági rendszer alapjainak ismerete
Bér és juttatások
A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik. Részmunkaidő esetén a bérek és juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.
Kollégáink munkabére az alábbi tényezőkből tevődik össze: alapbér + pótlékok + juttatások
Kezdőbér , az első 6 hónapban: Bruttó 161.000 Ft/hó
Beálló bér – automatikus béremelés a 7. hónaptól, ezzel értékeljük elköteleződésed: Bruttó 161.000 Ft/hó
Pótlékok: A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.
Juttatások:

- próbaidő lejárta után:

Nettó 12.000 Ft értékű választható csomag. (pl.: étkezési utalvány, SZÉP kártya, egészségpénztár, lakáshitel cafetéria, stb.)
- 6 hónap után: 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).
Mennyi lehet a fizetésem a 6. hónap után? Nézzünk egy példát*:
Beálló alapbér (bruttó Ft/hó): 161.000 Ft
+10 óra túlóra (bruttó): 15.093 Ft
+15 óra műszakpótlék (bruttó): 19.621 Ft

Összesen (Bruttó Ft/hó)

195.714 Ft + nettó 12.000 Ft Cafetéria
*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet. Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésnek mértékétől függ.